17 Olsztyńska Drużyna Harcerek "Dolina"

Forum 17 ODH "Dolina"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-07 17:27:15

Wrona

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-06
Posty: 25
Punktów :   

ZIMOWISKO

Moje Drogie Dolinianki!

Jestem baaaaardzo baaaardzo dumna!
Na tegoroczne zimowisko jedzie nas rekordowa ilość! bo 19 osób! (co stanowi 87% liczebności naszej drużyny!)
Na pewno na chwalenie przyjdzie jeszcze pora po zimowisku, ale już teraz muszę pochwalić:
-Modraszkę za to, że stanęła na głowie i tak poukładała swój wyjazd do Anglii, żeby jednak na zimowisko jechać
-Kukułkę, która dzielnie i z wielkim zapałem walczy o liczebność swego zastępu
-Jaskółkę, która załatwiła nam mnóstwo świetnych atrakcji (już się nie mogę doczekać, ale nie zdradzę Wam, co to będzie!) i rzetelnie i szczegółowo przygotowała zajęcia
-Ciamkę, która ogarnia wraz ze mną sprawy ogólnozimowiskowe (czego wy bezpośrednio nie odczujecie, ale ja przekonam się o tym już we wtorek, kiedy Ciamka w moim zastępstwie pójdzie do kuratorium złożyć nasze dokumenty)

Chcę także podziękować Wam za szybkie spięcie się i oddanie w terminie kart i większości wpłat

Muszę Wam też powiedzieć, że dawno nie miałam tak owocnej rady drużyny, jaką miałyśmy ostatnio - podzielacie ze mną to wrażenie?

Czuję, że zimowisko jest przygotowane i na pewno będzie bardzo ciekawie

Jedziemy samym składem żeńskim ze Strumiankami, Pasłęczankami, Przełęczankami. Jadą także zuchy, które za jakiś czas będą zasilały Wasze przyszłe zastępy Natomiast ja powiem Wam, że wszyscy bardzo cieszą się na nasze towarzystwo i są bardzo serdecznie nastawieni

Więcej informacji o tym, co należy wziąć ze sobą podamy Wam tu, na forum w tej zakładce, więc śledźcie je. Oprócz tego Wasze zastępowe dostaną skrypty najważniejszych informacji, którymi się z Wami podzielą

Do zobaczenia na peronie!
WN


Mówić, nie myśląc – to strzelać, nie celując. Miguel de Cervantez

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sa.pun.pl www.gv.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.narloch.pun.pl www.czeremuchy.pun.pl